採訪Suene Universe主編

1215006x 22。 01。 2017 1閱讀器
第三屆SueneéUniverse國際會議

這些網頁的故事是什麼? 他們是怎麼來的?

Ano. Vše má svůj příběh! I tento web začal svou pouť internetem kdysi dávno v březnu 2013 jen jako lepší alternativa k hromadným emailům, které jsem rozesílal pár přátelům. Ještě rok před tím bych řekl, doslova pár, ale ten seznam se postupně zvětšoval. Postupně to byly už desítky email adres a mně přišlo, že je jednodušší psát blog, který sám rozešle zpravodaj než se snažit zformátovat email s přehledem toho nejzajímavějšího za poslední týden. A tak vlastně někdy na počátku roku 2013 jsem začal dávat dohromady první verzi internetových stránek Suenee.cz – dnes známých jako Suenee宇宙.

Dnes, po téměř 4 letech má web tisíce fanoušků na facebooku, twiteru a vůbec z různých končin internetového světa. Každý den nás čte tisíce lidí a stále přibývají další! Máme radost. :)

A jak ses k tomu vůbec dostal ty, Sueneé?

這似乎也是隨機環境的奇怪共識。 我不喜歡在小學讀書。 他們仍然告訴我要閱讀弗內尼和/或快箭。 它並沒有真正吸引我。 對我而言,在未來的十年裡,我只閱讀了Kretka和Sisa Kysela,這是一個笑話。 休息時間從90開始。 NEJ短書的版本開始的年代。 每個人都在談另一個話題,但他們都有一個共同的想法: 世界上最大的奧秘. Postupně jsem přečetl snad všechny, které vyšly do roku 1998. Doslova jsem to hltal, protože najednou to pro mne všechno začalo dávat pozvolna smysl. Najednou jsem uviděl jakýsi pomyslný závan čerstvého vzduchu v tom zatuchlém světě, kde všechno 明確給出 - 因為這就是老師在學校所說的(歷史,自然).

Vždycky mi přišlo, že to, jak nám popisují historii, že je to nějaké divné. Jak to můžou vědět s takovou jistotou, že to tak doopravdy bylo?

神秘的亞瑟克拉克的奧秘和奧秘以及後來拍攝的Erich vonDäniken版本也給我帶來了很多: 未來的回憶. Viděl jsem v tom věci, pro které konvenční věda neměla vysvětlení, a které se snažila zamést pod koberec jako okrajovou záležitost – něco o čem nebudeme nahlas mluvit, abychom se nezesměšnili.

我還記得當一個同學帶來一份報紙報導說有人在觀看不明飛行物時的情景。 每個人都嘲笑她沒有外星人。 不幸的是,我當時就是其中之一。 儘管我記得我根本不確定自己。 還有它: 如果它不同呢?

Už od dětství jsem hodně přemýšlel o pocitech a o tom, co se ve mne děje. I když jsem pro to neměl pojmy, dost mne to ovlivnilo v chápání reality. Takže se dá říci, že ten můj zájem o vše záhadné a zdánlivě nadpřirozené vyplynul z mojí podstaty bytí.

Hodně tomu také napomohlo osudové setkání na střední škole s mým velmi blízkým kamarádem Almyrem. Oba dnes s nadsázkou říkáme, že více než-li Elektrotechnická průmyslovka, šlo o ty odpolední seance, kdy jsme dlouho po škole seděli a debatovali o tom, co jsme kdo přečetl v NEJ knížkách anebo vůbec o čem jeden nebo druhý přemýšlel. Bylo to hodně silné a hodně to nás oba dva duchovně i intelektuálně posunulo. Nepochybně někdo musel stát při nás. Nějaký vyšší zájem, nebo síla anebo nějací andělé (mimozemšťané? :)), protože se děly občas dost kuriózní synchronicity.

Potkáváme se do dnes. Pokud je k tomu příležitost, naše debaty jsou opravdu jen pro vyvolené – hodně otevřenou mysl a srdce uvidět věci za zdánlivými hranicemi možností. Některá setkání jsou otevřená koneckonců i pro veřejnost: 密切接觸茶. Vždy jednou nebo dvakrát do měsíce. Může přijít kdokoliv, kdo už se nacítí potkat se s jinou realitou.

Ten náš dvoučlenný kolektiv (Sueneé – Almyr) se mezi tím samozřejmě rozrostl o další přátele, kteří se stali i spolutvůrci těchto stránek. Takže pokud vás zajímá, kdo se skrývá za oponou, máte možnost s námi posedět u čaje. :)

Několik stovek prvních článků jsi překládal ty sám. Jak jsi na tom s angličtinou?

Tohle je taky legrační věc. (Alespoň mne to tak přijde s odstupem času.) Na základní škole jsem se učil od druhého stupně německy. Zkoušel jsem i jedno pololetí chodit na kroužek angličtiny, ale vůbec jsem to nechápal. Přišel mi ten jazyk nějaký fakt divný. Němčina má v základech hodně podobnou logiku gramatiky jako čeština, takže díky tomu jsem se naučil docela obstojně německy. Angličtina mne úplně míjela.

Na průmyslovce jsme s Almyrem snad někdy ve třetím ročníku zkoušeli chodit na soukromé kurzy angličtiny, ale to bylo prvních pár lekcí pro začátečníky.

我會把它關掉。 英語我只是拼命地想知道在外國網站上談論什麼和寫什麼 Exopolitics a 替代歷史. Začal jsem překládat s pomocí slovníků. Zkoušel jsem překládat z odposlechů. Bylo to náročné, ale vyplatilo se to. Takže i první články na webu jsou přeložené mnou. Dnes už obsah překládají především jiní profíci. :)

正如他們所說: 努子學會了毛毛蟲Dalibor。 她教我英語。 Ale protože právě soucítím s těmi, kteří nemají tu zarputilost se učit angličtinu, ruštinu, němčinu a jiné, tak píšeme tenhle úžasný web.

Mimochodem němčinu jsem komplet zapomněl. Což je asi pro mne ten největší vtip, že asi 8 let výuky mi toho zbylo opravdu jen velmi málo. Článek bych s tím překládat nechtěl. :)

你對未來有什麼計劃?

Zdá se být zjevné, že lidé (včetně mne) hladoví po informacích o historii, kterou ve školních učebnicích nenajdete. Musíte hledat v archivech anebo číst zahraniční weby v cizích jazycích. Čeština a Slovenština je jistě úžasný jazyk. Jen v této věci je to přeci jen trošku handicap. Jsme v menšině, takže hodně informací nám bohužel uniká. Proto je tu tenhle web, který se snaží být pomyslným mostem mezi tím, co se děje v nás a kolem nás 在許多層面上.

我們當然希望擴大可能引起讀者興趣的主題,或者將更多的注意力吸引到不了解我們正在撰寫或剛剛掌握的內容的人們 那個想法 - 我的童年時代。

我們當然需要將我們的團隊擴展到另一個偉大的團隊 合作者誰將幫助您創建網站的內容: 翻譯員,編輯,通訊,圖表。 我們面前有很多工作要做!

Rádi bychom více sledovali aktuální dění v zahraniční. Psát i o tom, co se děje teď  – o čem se mluví a diskutuje na různých konferencích ve světě.

許多事情仍然影響金錢。 沒有他們,我們還有一些事情是離不開的。 很大程度上取決於 來自讀者的財務捐助誰將會貢獻 透明的帳戶。 高質量的工作需要質量評估,所以捐款越多,我們就可以帶來更高質量的內容。 反之亦然,我們當然可以希望高質量的內容吸引其他讀者。 它已連接。

如何將廣告用作財務來源?

Je to taky možnost. Rádi bychom se vyhnuli prvoplánové reklamě, kdy na vás z každého rohu bliká reklamní slogan nebo banner. Ti v IT zkušenější si pak vezmou nějaký ten 廣告區塊 a je to stejně k ničemu. Chceme nabízet 給贊助商和廣告商廣告空間誰帶來了主題有價值的內容。 畢竟,正是你現在正在讀我的話。 只是一點點它會產生巨大的事件漩渦 - 蝴蝶翅膀的影響。 :)

Na co se čtenáři mohou těšit v nejbližších týdnech?

在開始時 二月2017 plánujeme přestavět strukturu webu tak, aby články byly lépe rozděleny do tematických kategorií. Věříme, že to přinese čtenářům lepší přístup ke starším článkům, které si s odstupem času zaslouží jejich pozornost. Plánujeme změnit design úvodní stránky, abychom lépe zpřístupnili zajímavý obsah. Dnes je v databázi více jak 1100 článků a každý den vychází něco nového. Chceme dát čtenářům šanci se v nich lépe orientovat.

Plánujeme, že bychom v tomto roce uskutečnili 本網站粉絲第一次年會. Takový minifestival v Praze, na kterém bychom prezentovali to nejzajímavější, co se děje. Uvidíme, jak se věci budou vyvíjet. Možná se nám podaří získat i zahraničního hosta.

讓我們不要感到驚訝!

你想在布拉格參加Suene Universe粉絲節(節日)週末嗎?

查看結果

正在上傳... 正在上傳...

類似的文章

一條評論“採訪Suene Universe主編"

  • 蒂諾 他寫道:

    這表明,人們想知道的真相被鏈接到正在改變意識的新的水瓶時代相關的連接,並為更多的人終於如願開始思考,尋求真理,是一個很好的來源Figu和比利·邁爾和他從Plejaren。還有大家的接觸可以找到回答有關生命和意識發展的問題。

寫評論