發現了木乃伊的外星人屍體

22520x 16。 07。 2017 1閱讀器
第三屆SueneéUniverse國際會議

Výzkumníci z Peru ohlásili významný objev. Je jím nález pěti mumifikovaných těl, která mají podobné rysy jako grays.

發現的屍體被命名為 Mumie z Nazky a to u příležitosti zvláštní konference, která byla mimořádně uspořádána v souvislosti s jejich odhalením veřejnosti.

Tým výzkumníků, jejichž součástí jsou mexičtí badatelé a také známý exopolitický novinář Jaime Maussan, shodně konstatují, že nalezená těla vypadají více jako reptiliáni než lidé (humanoidi). Západní mainstream jim oponuje, že určitě musí jít o největší hoax od zveřejnění pitvy mimozemšťana z Roswellu v roce 1996.

一部短片描述了本應該是羅斯威爾事件的外星人屍體解剖災難。 直到今天,對於它是真實的電影還是偽造品都存在爭議。 也有理由相信它是基於真實事件的電影。
Tým zkoumající mumifikovaná těla prohlásil, že radiokarbonové datování kostí ukázalo stáří těl přibližně 1700 let zpět. To nás vrací přibližně do roku 317 našeho letopočtu. Zpráva přesněji uvádí, že těla pocházejí z období let 245 AD až 410 AD. Pokud by nezávislé testování potvrdilo obdobné výsledky (hlavně tělesnou formu), pak by to byl jistě onen klíčový (poslední) kamínek do skládačky o přítomnosti mimozemšťanů na Zemi.

團隊 新聞發布會 在開始 七月2017 zveřejnil rentgenové snímky mumií, aby potvrdili, že jde o skutečná těla neznámých bytostí. Tým získal přístup k dalším podobným 外星人看 tělům, které podle jejich slov má v držení i (tajná) vláda USA.

Jaime Maussan

Jaime Maussan

Jaime Maussan je investigativním novinářem v oblasti exopolitiky s více jak 40 letou praxí. Uvedl na kameru: Lidé si musí pochopit, že takovýto druh těl byl vždy v držení vlád nebo armády. Je to poprvé, kdy máme příležitost je vzít a zkoumat. Oněch pět nalezených těl má charakteristické vlastnosti, které jsou blíže k reptiliánům než k člověku (humanoidu).

Z některých online komentářů se můžeme dočíst, že těla lidem připomínají spíše grays – tedy v exopolitické kultuře – ty nejčastější formy mimozemšťanů.

Jaime Maussan也表示沒有任何跡象表明這是一場欺詐行為。 我們希望向媒體展示進一步的測試結果,以確認我們的假設。 Testy byly provedeny zatím pouze na jednom z celkem pěti těl. I zbývající čtyři těla mají příznaky naznačující, že jde o jiný živočišný druh.

根據現有資料,這些屍體在納斯卡平原上發現(該地區以其形狀和線條而聞名)。 考古發掘的確切位置和方式沒有透露。

Pokud první testy prokázaly, že jde o autentické formy života staré téměř dvě tisíciletí, pak už samotný vzhled napovídá, že jde o něco mimořádného. Mainstrem se snaží vše zlehčovat jako jednoznačný podvod. Nicméně exopolitický svět Jižní Ameriky je v odhalování mimozemské problematiky mnohem dále, než ostatní. Tam kde se domáháme součinnosti vládních struktur k odtajnění klíčových dokumentů, tam některé státy Jižní Ameriky otevřeně spolupracují s výzkumnými UFO-výzkumnými skupinami. Viliam Poltikovič na toto téma natočil filmový dokument Učitelé z hvězd.

發現從納斯卡高原的木乃伊是

查看結果

正在上傳... 正在上傳...

[sam_pro id=“3_2″ codes=“true“]

Mumie z Nazca

該系列的更多部件

寫評論